Author: G***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really good. Would recommend. My third time purchasing💕
Color: White | Size: 1m | 1 photo(s)
Price: £11.39
Original Price: £14.24
1m
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Pink |
| Interface | Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 40W |
| SKU | re2302173566608080 |
Author: G***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really good. Would recommend. My third time purchasing💕
Color: White | Size: 1m | 1 photo(s)
Author: f***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good product. Very satisfied!
Color: White | Size: 0.25m | 1 photo(s)
Author: t***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this is the very soft and flixabale data cable and fast charge also easy for carring and we used for every were laptop mobilr phone macbook this is the good product i am happy
Color: Pink | Size: 0.25m
Author: J***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good item! Nice deal! Highly recommended!
Color: White | Size: 0.25m